Ürün Detay

Flat Sprey Nozul


  • Açıklama
  • Ürün Videosu
  • Yorumlar

Flat Sprey Nozul

FLATJET nozullar debi değerleri,sprey açıları,çok çeşitli malzeme seçenekleri ve her tip ve ölçüdeki bağlantı aparatları ,kelepçe sistemleri ile kullanımı en çok olan sprey nozul tipidir.BU tip sprey nozullar atış esnasında V formu – YELPAZE – SÜPÜRGE sprey geometrik şeklinde atış sağlamaktadırlar.Basit ve kolay kullanımı ve tedarik kolaylığı ile birçok sektörde çözüm sunan V JET sprey nozullar endüstrinin her alanına girmiştir.

Flat Jet nozullar istenilen ölçü ve genişliklerde yüksek teknoloji ile işlenir ve bu sayede arzulanan spreyleme açı ve debilerde atış ve spreyleme sağlanır.

 

Kolay sökülüp takılabilen hızlı bağlantı aparatları, kırlangıç kuyruğu geçme bağlantılar, mafsallı küre bağlantı aksesuarları bu tipler için uygulanabilir. Bazı kullanım yerleri şunlardır; birçok yıkama işlemleri, boya ve kaplama öncesi yüzey hazırlama banyoları, sprey ile kaplama, soğutma, su verme, köpük kontrolü, su perdeleri, parçaların veya ortamın rutübetlendirilmesi, durulama, toz kontrolü, toz bastırma, dozajlama, çelik üretimini ve daha yüzlerce değişik uygulaması mevcuttur.
 

Kullanım Alanları : Temizleme , Yüzey işlemleri, filtre temizleme, bant temizleme, yağlama, kaplama, yağmurlama, merdane soğutma, bant yağlama, gıda ürünlerinin nemlendirilmesi, sacların yağlanması, yıkama ve fosfatlama prosesleri, yağ giderme vb.