Ürün Detay

Spiral Nozullar


  • Açıklama
  • Ürün Videosu
  • Yorumlar

Spiral Sprey Nozullar Spiral Nozullar Özellikle püskürtme sırasında oluşan toplam yüzey alanın yüksek değerde olması, iki faklı akışkanın birbirleri ile maksimum temas etmesinin istenmesi durumlarında kullanılabilecek en uygun sprey nozul tipidir. Gaz yıkama, toz bastırma en yaygın kullanım yerleridir. Çok geniş malzeme, debi, bağlantı, açı seçeneklerinin yanında ,Tıkanmayan Nozullar olarak bilinirler ve tüm endüstriyel sanayi alanlarında geniş kullanımı vardır. Spiral nozullar püskürtme nozulları çeşitli püskürtme açılarında, bağlantı boyutlarında, kapasitelerde ve malzemelerde mevcuttur. Özel tıkanma önleyici tasarım, partikül içeren sıvıları püskürtmek için idealdir.

Spiral Sprey Nozullar


Spiral Nozullar


Özellikle püskürtme sırasında oluşan toplam yüzey alanın yüksek değerde olması, iki faklı akışkanın birbirleri ile maksimum temas etmesinin istenmesi durumlarında kullanılabilecek en uygun sprey nozul tipidir. 
Gaz yıkama, toz bastırma en yaygın kullanım yerleridir. Çok geniş malzeme, debi, bağlantı, açı seçeneklerinin yanında ,Tıkanmayan Nozullar olarak bilinirler ve tüm endüstriyel sanayi  alanlarında geniş kullanımı vardır.
Spiral nozullar püskürtme nozulları çeşitli püskürtme açılarında, bağlantı boyutlarında, kapasitelerde ve malzemelerde mevcuttur. Özel tıkanma önleyici tasarım, partikül içeren sıvıları püskürtmek için idealdir.