Hakkımızda

Hakkımızda

Değerli müşterilerimiz ;

Mitsuda 1992 Yılında faaliyetlerine Sprey Nozul veEdüktör imalatları ile başlayan Türkiye'nin ilk ve tek firması olma özelliğine sahiptir. Sprey Nozul veMixing Eductor (Edüktör) de çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız başlıca otomotiv , demirçelik , çimento , ilaç , gıda , boya , tarım , sulama,yangın söndürme ve daha birçok sektörde son yıllarda Türkiye de pazar payını sürekli arttırarak yabancı menşeyli rakiplerine fark atmıştır.


Mitsuda

Son yıllarda Türkiye de sektöründe lider olmuş tüm kuruluşlarda artık Türk menşeyli Mitsuda marka Sprey Nozul ve Mixing Eductor kullanmaya başlamışlardır. Kalite ve ürün yelpazesini sürekli yatırımlarla geliştiren Mitsuda 2015 yılından itibaren yurtdışı bayiliklerini oluşturarak tüm dünyanın tanıyacağı bir Sprey Nozul Türk markası olacaktır.

Mitsuda siz değerli müşterilerimizin desteği ile ürün geliştirme ve kalite çalışmalarına devam etmektedir. Önümüzdeki yıllarda Türkiye ve Dünya'da Sprey Nozulve Mixing Eductor (Edüktör) imalatın'da lider kuruluş olabilmek için gerek imalat safhasın'da gerekse satış ve satış sonrası desteğimizle siz değerli müşterilerimize hizmete devam edecektir.